Schneider Electric standschak.metaal classic - XCKML110
Artikelnummer: 22362232 | Fabrikantnummer: XCKML110 | EAN: 3389110158939
Het productnummer van de fabrikant is XCKML110. Het EAN nummer is 3389110158939. Het interne artikelnummer is 22362232.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Limit switches XC Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer Pg |
| Lengte sensor | 35.6 mm |
| Breedte sensor | 81 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66/IP67 |
| Hoogte van de sensor | 77 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric