Schneider Electric starterkast S2 9a 230vac 50/60HZ 1M - LE1D09P7A13T
Artikelnummer: 22360945 | Fabrikantnummer: LE1D09P7A13T | EAN: 3389118053908
Het productnummer van de fabrikant is LE1D09P7A13T. Het EAN nummer is 3389118053908. Het interne artikelnummer is 22360945.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys LE
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 101 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Diepte | 160 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 9 A |
| Met kortsluitactivering | Nee |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 40 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Hoogte | 201 mm |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 2.2 kW |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Met transformator | Nee |
| Nom. vermogen, 460 V, 60Hz, 3-fase | 4 kW |
| Nom. vermogen, 575 V, 60Hz, 3-fase | 5.5 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22360945
Fabrikantnummer: LE1D09P7A13T