Schneider Electric ELSO Inserts Elso Inzetstukken - datastopcontact - verzonken - 2 uitgangen RJ45 jal - 665228
Artikelnummer: 24064271 | Fabrikantnummer: 665228 | EAN: 4013984175882
Het productnummer van de fabrikant is 665228. Het EAN nummer is 4013984175882. Het interne artikelnummer is 24064271.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ELSO Inserts
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Mechanische codering | Nee |
| Kleur | Overig |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Met stofbescherming | Nee |
| Categorie | 6A (IEC) |
| Met tekstveld | Nee |
| Separate aardingsaansluiting | Nee |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Uitvoerrichting | Schuin |
| Opbouw (stucwerk) | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Ja |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Bussen afgeschermd | Ja |
| Afgeschermde behuizing | Ja |
| Kleurcodering | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 72 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 72 mm |
| Incl. connectoren | Ja |
| Montagewijze afscherming | Klem |
| Aansluitwijze | LSA |
| Connectortype | 2xRJ45 8(8) |
| Schakelmateriaaldiepte | 29 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24064271
Fabrikantnummer: 665228