Schneider Electric etiket 30MM - 9001KN146WP
Artikelnummer: 26530282 | Fabrikantnummer: 9001KN146WP | EAN: 785901614456
Het productnummer van de fabrikant is 9001KN146WP. Het EAN nummer is 785901614456. Het interne artikelnummer is 26530282.
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony 9001SK
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 57 mm |
| Opdruk ISO symbolen | Overig |
| Buitendiameter | 30 mm |
| Letterlijke opdruk | Overig |
| Taal van de opdruk | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric