Schneider Electric etiket 30x40 voor flush knoppen - ZBYF2CUST02
Artikelnummer: 24086455 | Fabrikantnummer: ZBYF2CUST02 | EAN: 3606481822208
Het productnummer van de fabrikant is ZBYF2CUST02. Het EAN nummer is 3606481822208. Het interne artikelnummer is 24086455.
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XB4
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Kleur | Overig |
| Opdruk ISO symbolen | Overig |
| Buitendiameter | 22 mm |
| Letterlijke opdruk | Overig |
| Taal van de opdruk | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24086455
Fabrikantnummer: ZBYF2CUST02