Schneider Electric ETIKET VEL LAD22 BLANCO - LAD22
Artikelnummer: 24219553 | Fabrikantnummer: LAD22 | EAN: 3389110468045
Het productnummer van de fabrikant is LAD22. Het EAN nummer is 3389110468045. Het interne artikelnummer is 24219553.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys Deca Advanced
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 0 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 12 mm |
| Breedte | 8 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric tijdblok opk 0.1-30S
Artikelnummer: 11000566
Fabrikantnummer: LADT2
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric