Schneider Electric EVlink Pro AC Evlinkpro Ac laadp 11KW T2S 3PH - EVB3S11N4A
Artikelnummer: 23545779 | Fabrikantnummer: EVB3S11N4A | EAN: 3606482213104
Het productnummer van de fabrikant is EVB3S11N4A. Het EAN nummer is 3606482213104. Het interne artikelnummer is 23545779.
Schneider Electric Evlink Pro AC oplaadpunt elektr. voer-/vaartuig, breedte 317mm, uitvoering aansluiting installatiez 3-fase, nom. aansluitvermogen 11kW, aansluitspanning 400V, afzekering aansluiting 16A, vereiste aardlekbeveiliging type B, aansluiting uitgaand contactdoos. type 2, 1 laadpunten,
| Klasse |
Oplaadpunt elektrisch voertuig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
EVlink Pro AC
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Met display | Nee |
| Diepte | 153 mm |
| Breedte | 317 mm |
| Draagbaar | Nee |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Met energiemeter | Nee |
| Aantal laadunits | 1 |
| Aantal aardlekautomaten type A | 1 |
| Nom. aansluitvermogen | 11 kW |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Max. vermogen per laadpunt | 11 kW |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 1 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 0 |
| Hoogte | 529 mm |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Nee |
| Verbinding via Wi-Fi | Nee |
| 5G-netwerk standaard | Nee |
| Met sleutelschakelaar | Nee |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Nee |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Nee |
| Conform de kalibratiewet | Nee |
| Export van oplaadlogs | Nee |
| Backend meegeleverd | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
| In netwerk op te nemen via LAN | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Nee |
| Geschikt voor netwerken als master | Nee |
| DC reststroomdetectie | Nee |
| Lasdetectie van schakelaars | Nee |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Nee |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| 4G-netwerk standaard | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Ingangsspanning | - V |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Uitgangsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Uitgangsspanning bij DC | - V |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | A |
| Max. uitgangsstroom bij AC 60 Hz | A |
| Max. uitgangsstroom bij DC | A |
| Categorieën | Laadpalen |
Schneider Electric EVlink Pro AC Evlink - rfid-tags voor ev-oplaadpunt met rfid-scanner - 10 stuks
Artikelnummer: 22772903
Fabrikantnummer: EVP1BNS
Schneider Electric evlinkpro ac voetstuk 1 charger
Artikelnummer: 23554325
Fabrikantnummer: EVA1PBS1
Schneider Electric evlinkpro ac voetstuk 2 chargers
Artikelnummer: 23554329
Fabrikantnummer: EVA1PBS2
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23545779
Fabrikantnummer: EVB3S11N4A