Schneider Electric Exiway Smartbeam Noodunit, exiway smartbeam control, verzonken, vluchtweg, 200LM, ip42, - OVA46027
Artikelnummer: 26531071 | Fabrikantnummer: OVA46027 | EAN: 3606489729974
Het productnummer van de fabrikant is OVA46027. Het EAN nummer is 3606489729974. Het interne artikelnummer is 26531071.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Exiway Smartbeam
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Slagvastheid | IK04 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Buitendiameter | 90 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Incl. pictogram | Nee |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Accu-eigenschap | Lood |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 4500 - 4500 K |
| Toepassing indicator | Enkelzijdig/dubbelzijdig |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -5 - 30 °C |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| RAL-nummer behuizing | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26531071
Fabrikantnummer: OVA46027