Schneider Electric osisense actorkabel 4P M12 10M - XZCR1511041C10
Artikelnummer: 20441599 | Fabrikantnummer: XZCR1511041C10 | EAN: 3389119023856
Het productnummer van de fabrikant is XZCR1511041C10. Het EAN nummer is 3389119023856. Het interne artikelnummer is 20441599.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 10 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PUR) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling | -5 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -35 - 90 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20441599
Fabrikantnummer: XZCR1511041C10