Sarel Extern hijstoebehoren voor PHD kast - NSYPLHD
Artikelnummer: 21262748 | Fabrikantnummer: NSYPLHD | EAN: 3606480680885
Het productnummer van de fabrikant is NSYPLHD. Het EAN nummer is 3606480680885. Het interne artikelnummer is 21262748.
Weersinvloeden, bijv. regen, zon, stof, hitte, kou, vochtigheid, UV-straling
Menselijke interactie, bijv. misbruik-vandalisme, inbraak, lawaai
Installatiebeperkingen, zoals levensduur, energie-efficiëntie, thermisch beheer
Set van M12 zinkbeklede stalen oogbouten voor hijsen en transporteren van Thalassa PHD behuizingen suites De kit is gemaakt van 4 oogbouten Maximale belasting is 500kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijk
| Klasse |
Componenten voor transport voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PanelSeT for outdoors operation?
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Draaglast | 500 kg |
| Model | Transportoog |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric