Schneider Electric F 40/005 cos fotocel vork 42x5mm - XUYFNEP40005
Artikelnummer: 20476527 | Fabrikantnummer: XUYFNEP40005 | EAN: 3389119006200
Het productnummer van de fabrikant is XUYFNEP40005. Het EAN nummer is 3389119006200. Het interne artikelnummer is 20476527.
| Klasse |
Vorklichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/NPN |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Materiaal optische vlakken | Glas |
| Schakelfrequentie | 10000 Hz |
| Vorkdiepte | 42 mm |
| Nom. schakelafstand | 5 mm |
| Max. schakelafstand | 5 mm |
| Breedte sensor | 5 mm |
| Reactietijd | 0.02 ms |
| Vorkwijdte | 5 mm |
| Lengte sensor | 10 mm |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 12 - 24 V |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Hoogte van de sensor | 42 mm |
| Min. objectgrootte | 0.2 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20476527
Fabrikantnummer: XUYFNEP40005