Schneider Electric fotocel laser SN25M PNP_NPN no_nc zender - XUK2LAKSMM12T
Artikelnummer: 20467928 | Fabrikantnummer: XUK2LAKSMM12T | EAN: 3389119077545
Het productnummer van de fabrikant is XUK2LAKSMM12T. Het EAN nummer is 3389119077545. Het interne artikelnummer is 20467928.
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Lengte sensor | 50 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Lichtsoort | Laserdiode, infraroodlicht |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Hoogte van de sensor | 50 mm |
| Met overige analoge uitgang | Ja |
| Max. schakelafstand | 30000 mm |
| Schakelfrequentie | 3500 Hz |
| Nom. schakelafstand | 25000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Breedte sensor | 23 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20467928
Fabrikantnummer: XUK2LAKSMM12T