Schneider Electric fotocel ontvanger 50x50 kunststof rel - XUK2ARCNL10R
Artikelnummer: 20467741 | Fabrikantnummer: XUK2ARCNL10R | EAN: 3389110162011
Het productnummer van de fabrikant is XUK2ARCNL10R. Het EAN nummer is 3389110162011. Het interne artikelnummer is 20467741.
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 2 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Lengte sensor | 50 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 18 mm |
| Schakelfrequentie | 20 Hz |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Ontvanger |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Lichtsoort | Infraroodlicht |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 3000 mA |
| Uitvoering schakeluitgang | Relaiscontact |
| Reactietijd | 25 ms |
| Tastfunctie | Donkerschakelend |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Hoogte van de sensor | 50 mm |
| Nom. schakelafstand | 30000 mm |
| Min. reflectorafstand | 15000 mm |
| Max. schakelafstand | 45000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 50HZ | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 60HZ | 24 - 240 V |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20467741
Fabrikantnummer: XUK2ARCNL10R