Schneider Electric fotocel ontvanger ac - XU2M18MA230WR
Artikelnummer: 20467861 | Fabrikantnummer: XU2M18MA230WR | EAN: 3389118388307
Het productnummer van de fabrikant is XU2M18MA230WR. Het EAN nummer is 3389118388307. Het interne artikelnummer is 20467861.
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 25 Hz |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Ontvanger |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Lichtsoort | Laserdiode, infraroodlicht |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Max. schakelafstand | 20000 mm |
| Nom. schakelafstand | 15000 mm |
| Max. openingshoek | 90 ° |
| Max. uitgangsstroom | 1.5 mA |
| Met overige analoge uitgang | Ja |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 1.5 mA |
| Lengte sensor | 97 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric