Schneider Electric fotocel pol.reflex M18 RVS no/NC PNP - XU9N18PP341D
Artikelnummer: 20499503 | Fabrikantnummer: XU9N18PP341D | EAN: 3389110853810
Het productnummer van de fabrikant is XU9N18PP341D. Het EAN nummer is 3389110853810. Het interne artikelnummer is 20499503.
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 1 |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Lengte sensor | 72 mm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 1 ms |
| Lichtsoort | Gepolariseerd rood licht |
| Tastfunctie | Donkerschakelend |
| Reflector meegeleverd | Ja |
| Max. schakelafstand | 3000 mm |
| Min. reflectorafstand | 1000 mm |
| Nom. schakelafstand | 2000 mm |
| Instelprocedure | Parametrisering |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 12 - 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric fotocel univ.M18 RVS no/NC PNP
Artikelnummer: 20467840
Fabrikantnummer: XUB0SPSNM12
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20499503
Fabrikantnummer: XU9N18PP341D