Schneider Electric fotocel univ.M18 kunststof no/NC NPN - XUB0ANSNL2
Artikelnummer: 20467676 | Fabrikantnummer: XUB0ANSNL2 | EAN: 3389110148299
Het productnummer van de fabrikant is XUB0ANSNL2. Het EAN nummer is 3389110148299. Het interne artikelnummer is 20467676.
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 1 |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Schakelfrequentie | 250 Hz |
| Lengte sensor | 64 mm |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Lichtsoort | Gepolariseerd rood licht |
| Tastfunctie | Donkerschakelend |
| Instelprocedure | Teach-In |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Reactietijd | 2 ms |
| Nom. schakelafstand | 3000 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN/NPN |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 12 - 24 V |
| Max. schakelafstand | 4500 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20467676
Fabrikantnummer: XUB0ANSNL2