Schneider Electric fotocel univ.M18 RVS no/NC PNP - XUB0SPSNL2
Artikelnummer: 20467926 | Fabrikantnummer: XUB0SPSNL2 | EAN: 3389119010429
Het productnummer van de fabrikant is XUB0SPSNL2. Het EAN nummer is 3389119010429. Het interne artikelnummer is 20467926.
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Schakelfrequentie | 250 Hz |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Lichtsoort | Laserdiode, infraroodlicht |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Lengte sensor | 78 mm |
| Max. uitgangsstroom | 35 mA |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 35 mA |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Max. schakelafstand | 30000 mm |
| Nom. schakelafstand | 20000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric fotocel taster M18 RVS no/NC PNP
Artikelnummer: 20436781
Fabrikantnummer: XU5N18PP341
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20467926
Fabrikantnummer: XUB0SPSNL2