Schneider Electric Merten System D Vloer Tempratuurregelaar - 230V - met schakelaar - sahara - SYSD - MTN5764-6033
Artikelnummer: 22833899 | Fabrikantnummer: MTN5764-6033 | EAN: 3606480919367
Het productnummer van de fabrikant is MTN5764-6033. Het EAN nummer is 3606480919367. Het interne artikelnummer is 22833899.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten System D
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Beige |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Opnemer extern | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Breedte | 73 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Type opnemer | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Differentiewaarde | 1 - 1 K |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0.4 W |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22833899
Fabrikantnummer: MTN5764-6033