Schneider Electric Harmony XVTS Slimme Signaalkolom XVTS Ø70MM, 15 segmenten, io-link, zonder audio, W - XVTS2AW
Artikelnummer: 26618333 | Fabrikantnummer: XVTS2AW | EAN: 3606487441724
Het productnummer van de fabrikant is XVTS2AW. Het EAN nummer is 3606487441724. Het interne artikelnummer is 26618333.
| Klasse |
Signaalzuil compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XVTS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Diepte | 72.5 mm |
| Functie akoestisch | Nee |
| Flitslicht | Ja |
| Zwaailicht | Ja |
| Continu licht | Ja |
| Breedte | 72.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Aantal signaalzuilelementen | 15 |
| Kleur licht 1 | Rood |
| Kleur licht 2 | Groen |
| Bedrijfsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Kleur licht 3 | Blauw |
| Hoogte | 371.5 mm |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26618333
Fabrikantnummer: XVTS2AW