Schneider Electric Harmony XVTS Slimme Signaalkolom XVTS Ø70MM, 15 segmenten, STD-io, met audio, wit - XVTS2BSW
Artikelnummer: 26618338 | Fabrikantnummer: XVTS2BSW | EAN: 3606487441663
Het productnummer van de fabrikant is XVTS2BSW. Het EAN nummer is 3606487441663. Het interne artikelnummer is 26618338.
| Klasse |
Signaalzuil compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XVTS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Geluidssterkte | 105 dB |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Diepte | 72.5 mm |
| Flitslicht | Ja |
| Zwaailicht | Ja |
| Continu licht | Ja |
| Functie akoestisch | Ja |
| Breedte | 72.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Bedrijfsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Aantal signaalzuilelementen | 15 |
| Kleur licht 1 | Rood |
| Kleur licht 2 | Groen |
| Kleur licht 3 | Blauw |
| Hoogte | 371.5 mm |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26618338
Fabrikantnummer: XVTS2BSW