Schneider Electric Harmony XVTS Slimme Signaalkolom XVTS Ø70MM, 9 segmenten, io-link, met audio, wit - XVTS1ASW
Artikelnummer: 26618326 | Fabrikantnummer: XVTS1ASW | EAN: 3606487441601
Het productnummer van de fabrikant is XVTS1ASW. Het EAN nummer is 3606487441601. Het interne artikelnummer is 26618326.
| Klasse |
Signaalzuil compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XVTS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Geluidssterkte | 105 dB |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Diepte | 72.5 mm |
| Flitslicht | Ja |
| Zwaailicht | Ja |
| Continu licht | Ja |
| Functie akoestisch | Ja |
| Breedte | 72.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Aantal signaalzuilelementen | 9 |
| Kleur licht 1 | Rood |
| Kleur licht 2 | Groen |
| Bedrijfsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Hoogte | 271.2 mm |
| Kleur licht 3 | Blauw |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26618326
Fabrikantnummer: XVTS1ASW