Schneider Electric hour counter 48x48 230V ac 50HZ - 15608
Artikelnummer: 20508707 | Fabrikantnummer: 15608 | EAN: 3303430156086
Het productnummer van de fabrikant is 15608. Het EAN nummer is 3303430156086. Het interne artikelnummer is 20508707.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
CH / iCH
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Breedte | 48 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Inbouwdiepte | 39 mm |
| Telbereik | 100000 h |
| Resetfunctie | Geen |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Frontplaat hoogte | 48 mm |
| Bedrijfsaanduiding | Nee |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Ingangsspanning | 207 - 243 V |
| Montagewijze | Opbouw en frontmontage |
| Model | Digitaal |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric