Schneider Electric ic100kp+ 1C schemerschakelaar - CCT15494
Artikelnummer: 23246578 | Fabrikantnummer: CCT15494 | EAN: 3606489524562
Het productnummer van de fabrikant is CCT15494. Het EAN nummer is 3606489524562. Het interne artikelnummer is 23246578.
| Klasse |
Schemerschakelaar voor DIN-rail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
IC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 2.5 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Inbouwdiepte | 67 mm |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 2300 VA |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 10 A |
| Max. belasting TL-buis | 2300 VA |
| Beschermklasse lichtvoeler | II |
| Max. gloeilampbelasting | 2600 W |
| Drukingang | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) lichtvoeler | IP55 |
| Max. kabellengte lichtvoeler | 50 m |
| Met programmeerbare nachtuitschakeling | Ja |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Instelbereik helderheidswaarde | 1 - 99000 lx |
| Montagewijze lichtvoeler | Wandopbouw |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 730 VA |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric