Schneider Electric ic40 kamrail 1PN 48 mod - A9XPC648
Artikelnummer: 21622272 | Fabrikantnummer: A9XPC648 | EAN: 3606489443559
Het productnummer van de fabrikant is A9XPC648. Het EAN nummer is 3606489443559. Het interne artikelnummer is 21622272.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 Comb Busbars
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal fasen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 230 V |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 48 |
| Delingsmaat | 9 mm |
| Lengte | 862 mm |
| Geschikt voor aantal apparaten | 48 |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric