Schneider Electric acti 9 installatieautomaat C karakteristiek 2a 2P 2 beveiligd 2te - A9F74202
Artikelnummer: 10633015 | Fabrikantnummer: A9F74202 | EAN: 3606480080371
Het productnummer van de fabrikant is A9F74202. Het EAN nummer is 3606480080371. Het interne artikelnummer is 10633015.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iC60
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 6 kV |
| Inbouwdiepte | 44.5 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -35 - 70 °C |
| Verliesvermogen | W |
| Categorieën |
Installatieautomaat
Componenten Groepenkasten |
Schneider Electric imx tripping unit 48vac
Artikelnummer: 10631839
Fabrikantnummer: A9A26477
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 10633015
Fabrikantnummer: A9F74202