Schneider Electric ICV40H 3P+N C16 10000A A - A9DC4716
Artikelnummer: 23885207 | Fabrikantnummer: A9DC4716 | EAN: 3606481328939
Het productnummer van de fabrikant is A9DC4716. Het EAN nummer is 3606481328939. Het interne artikelnummer is 23885207.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iCV40
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Breedte in module-eenheden | 5 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 10 kA |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric imns tripping unit 220-240vac
Artikelnummer: 10631881
Fabrikantnummer: A9A26963
Schneider Electric imn tripping unit 48vac
Artikelnummer: 10631878
Fabrikantnummer: A9A26961
Schneider Electric imx+of tripping unit 12-24vac
Artikelnummer: 10631869
Fabrikantnummer: A9A26948
Schneider Electric imx+of tripping unit 100-415vac
Artikelnummer: 10631863
Fabrikantnummer: A9A26946
Schneider Electric imn tripping unit 220-240vac
Artikelnummer: 10631875
Fabrikantnummer: A9A26960
Schneider Electric imsu tripping unit 230vac > 275V
Artikelnummer: 10631845
Fabrikantnummer: A9A26500
Schneider Electric imnx tripping unit 380-415vac
Artikelnummer: 10631890
Fabrikantnummer: A9A26971
Schneider Electric imx+of tripping unit 48vac
Artikelnummer: 10631866
Fabrikantnummer: A9A26947
Schneider Electric imx tripping unit 100-415vac
Artikelnummer: 10631836
Fabrikantnummer: A9A26476
Schneider Electric hangslotvergrendeling ic60 iid
Artikelnummer: 10631887
Fabrikantnummer: A9A26970
Schneider Electric imnx tripping unit 220-240vac
Artikelnummer: 10631884
Fabrikantnummer: A9A26969
Schneider Electric acti9 powertag flex 3P+N boven/onder
Artikelnummer: 21605651
Fabrikantnummer: A9MEM1570
Schneider Electric acti9 powertag flex 1P+N boven/onder
Artikelnummer: 21605652
Fabrikantnummer: A9MEM1571
Schneider Electric Acti9 indication and tripping auxil Hulpcontact, acti9 a9a, iof, 1 C/O, 2ma tot 100ma, 24vac tot 250vac, 2
Artikelnummer: 23828744
Fabrikantnummer: A9A26914
Schneider Electric Acti9 indication and tripping auxil Hulpcontact, acti9 a9a, isd+of, 2 C/O, 2ma tot 100ma, 24vac tot 250vac
Artikelnummer: 23849923
Fabrikantnummer: A9A26919
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric