Schneider Electric ii lastschakelaar 2P 125a 415V - A9S65292
Artikelnummer: 21157075 | Fabrikantnummer: A9S65292 | EAN: 3606480531170
Het productnummer van de fabrikant is A9S65292. Het EAN nummer is 3606480531170. Het interne artikelnummer is 21157075.
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iSW & SW
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Opdruk/indicatie | Overig |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Met signaallamp | Nee |
| Kleur kapje (kalotje) | Grijs |
| Nom. (meet)stroom | 125 A |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Inbouwdiepte | 75.5 mm |
| Schakelfunctie | Uitschakelaar |
| Nom. afschakelvermogen | 5 kA |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 1.5 kA |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric