Schneider Electric osisense inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 4MM 1000HZ metaal kabel radiaal - XS212BLNBL2
Artikelnummer: 20270157 | Fabrikantnummer: XS212BLNBL2 | EAN: 3389119002745
Het productnummer van de fabrikant is XS212BLNBL2. Het EAN nummer is 3389119002745. Het interne artikelnummer is 20270157.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 4 mm |
| Type bekrachtiging | Metaalachtig Target |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijkveld |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 1 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Lengte sensor | 41.3 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN/NPN |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 12 - 24 V |
| Voedingsspanning | 12 - 24 V |
| Hoogte van de sensor | 12 mm |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 50HZ | - V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 60HZ | - V |
| Breedte sensor | - mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric bevestigingsbeugel M12
Artikelnummer: 11006830
Fabrikantnummer: XSZB112
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20270157
Fabrikantnummer: XS212BLNBL2