Schneider Electric osisense inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 8MM 500HZ kunststof kabel radiaal - XS4P18AB110L1
Artikelnummer: 20270582 | Fabrikantnummer: XS4P18AB110L1 | EAN: 3389110546378
Het productnummer van de fabrikant is XS4P18AB110L1. Het EAN nummer is 3389110546378. Het interne artikelnummer is 20270582.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Type bekrachtiging | Metaalachtig Target |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijkveld |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Lengte sensor | 40.6 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 12 - 48 V |
| Voedingsspanning | 24 - 48 V |
| Breedte sensor | - mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20270582
Fabrikantnummer: XS4P18AB110L1