Schneider Electric inductive sensor cylind dia 12 NPN NC 12 - XS112BHNBM12
Artikelnummer: 23252023 | Fabrikantnummer: XS112BHNBM12 | EAN: 3389119640893
Het productnummer van de fabrikant is XS112BHNBM12. Het EAN nummer is 3389119640893. Het interne artikelnummer is 23252023.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Lengte sensor | 61 mm |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Hoogte van de sensor | 12 mm |
| Bedrijfsspanning | 12 - 24 V |
| Voedingsspanning | 10 - 36 V |
| Meetbereik lengte | 1 - 4 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23252023
Fabrikantnummer: XS112BHNBM12