Schneider Electric inductive sensor cylind dia 30 NPN no 12 - XS130BHNAL2
Artikelnummer: 23252045 | Fabrikantnummer: XS130BHNAL2 | EAN: 3389119641050
Het productnummer van de fabrikant is XS130BHNAL2. Het EAN nummer is 3389119641050. Het interne artikelnummer is 23252045.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Lengte sensor | 57 mm |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Hoogte van de sensor | 30 mm |
| Bedrijfsspanning | 12 - 24 V |
| Voedingsspanning | 10 - 36 V |
| Meetbereik lengte | 1 - 15 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23252045
Fabrikantnummer: XS130BHNAL2