Schneider Electric osisense inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 30MM 500HZ metaal connector M12 - XS630B5PAM12
Artikelnummer: 23244820 | Fabrikantnummer: XS630B5PAM12 | EAN: 3389119630702
Het productnummer van de fabrikant is XS630B5PAM12. Het EAN nummer is 3389119630702. Het interne artikelnummer is 23244820.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Type bekrachtiging | Metaalachtig Target |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijkveld |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 1 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Lengte sensor | 74 mm |
| Schakelafstand | 30 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 12 - 48 V |
| Voedingsspanning | 12 - 48 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric osisense actorkabel 4P M12 5M
Artikelnummer: 10994401
Fabrikantnummer: XZCP1141L5
Schneider Electric osisense actorkabel 4P M12 2M
Artikelnummer: 10994323
Fabrikantnummer: XZCP1141L2
Schneider Electric osisense actorkabel 4P M12 20M
Artikelnummer: 20441578
Fabrikantnummer: XZCP1141L20
Schneider Electric osisense actorkabel 4P M12 15M
Artikelnummer: 20441584
Fabrikantnummer: XZCP1141L15
Schneider Electric osisense actorkabel 4P M12 10M
Artikelnummer: 10994326
Fabrikantnummer: XZCP1141L10
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23244820
Fabrikantnummer: XS630B5PAM12