Schneider Electric ircu spanningsbewakingsrelais - A9E21182
Artikelnummer: 20781048 | Fabrikantnummer: A9E21182 | EAN: 3606480377518
Het productnummer van de fabrikant is A9E21182. Het EAN nummer is 3606480377518. Het interne artikelnummer is 20781048.
| Klasse |
Onderspanningbewakingsrelais modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iRT, iRBN, iRLI, iRC
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Inbouwhoogte | 87.5 mm |
| Max. schakelvermogen | 1600 VA |
| Aangegeven meetbereik | Overig |
| Schakelvertraging | 10000 ms |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric