Schneider Electric osisense actorkabel 3P M8 5M - XZCPA0566L5
Artikelnummer: 20789802 | Fabrikantnummer: XZCPA0566L5 | EAN: 3389119021579
Het productnummer van de fabrikant is XZCPA0566L5. Het EAN nummer is 3389119021579. Het interne artikelnummer is 20789802.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 5 m |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PUR) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 85 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20789802
Fabrikantnummer: XZCPA0566L5