Schneider Electric osisense actorkabel 4P M12 2M - XZCP1541L2
Artikelnummer: 20790251 | Fabrikantnummer: XZCP1541L2 | EAN: 3389110763348
Het productnummer van de fabrikant is XZCP1541L2. Het EAN nummer is 3389110763348. Het interne artikelnummer is 20790251.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PUR) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling | -5 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20790251
Fabrikantnummer: XZCP1541L2