Schneider Electric lastscheider met zekeringen 32a 10*38 4 - GS1DD4
Artikelnummer: 21165949 | Fabrikantnummer: GS1DD4 | EAN: 3389110120110
Het productnummer van de fabrikant is GS1DD4. Het EAN nummer is 3389110120110. Het interne artikelnummer is 21165949.
| Klasse |
Veilighedenlastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys GS
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Zonder bedieningselement |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 15 kW |
| Met zekeringsbewaking | Nee |
| Geschikt voor stroomrailopbouw | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 800 V |
| Kabelinvoer | Overig |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 100 kA |
| Positie bedieningselement | Overig |
| Uitgerust met connectoren | Nee |
| Geschikt voor zekeringen | 10x38 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21165949
Fabrikantnummer: GS1DD4