Schneider Electric Lexium 28 & Motors Lexium BCH2 - servomotor - 60MM - 400W - olieafdichting - Z/ sleutel - - BCH2LD0432MA5C
Artikelnummer: 24082060 | Fabrikantnummer: BCH2LD0432MA5C | EAN: 3606485462868
Het productnummer van de fabrikant is BCH2LD0432MA5C. Het EAN nummer is 3606485462868. Het interne artikelnummer is 24082060.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 28 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal fasen | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 220 V |
| Aantal polen | 0 |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Lager | Kogellager |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| Bouwvorm | IM 3001 (B5) |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 40 °C |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 3000 1/min |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.4 kW |
| Nom. (meet)stroom | 2.6 A |
| Koelingswijze | Overig |
| Framegrootte volgens IEC | 60 mm |
| Overbelastbaarheid | Ja |
| Nom. draaimoment | 1.27 Nm |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric remweerstand 10 ohm 1000W
Artikelnummer: 20359026
Fabrikantnummer: VW3A7705
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 400W 0,75M
Artikelnummer: 20359142
Fabrikantnummer: VW3A7604R07
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 200W 0,75M
Artikelnummer: 20359144
Fabrikantnummer: VW3A7603R07
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 100W 0,75M
Artikelnummer: 20792577
Fabrikantnummer: VW3A7602R07
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 400W 2M
Artikelnummer: 20792579
Fabrikantnummer: VW3A7604R20
Schneider Electric remweerstand 15 ohm 1000W
Artikelnummer: 12036085
Fabrikantnummer: VW3A7704
Schneider Electric braking resistor ip65 10ohm 400W 3M
Artikelnummer: 21216337
Fabrikantnummer: VW3A7601R30
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 100W 2M
Artikelnummer: 21216739
Fabrikantnummer: VW3A7602R20
Schneider Electric TOEBH BST VW3M5D1A
Artikelnummer: 21216972
Fabrikantnummer: VW3M5D1A
Schneider Electric PLC KABEL VW3M7102R150
Artikelnummer: 21216600
Fabrikantnummer: VW3M7102R150
Schneider Electric PLC KABEL VW3M8D1AR15
Artikelnummer: 21216978
Fabrikantnummer: VW3M8D1AR15
Schneider Electric braking resistor ip65 10ohm 400W 2M
Artikelnummer: 21216348
Fabrikantnummer: VW3A7601R20
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 200W 3M
Artikelnummer: 21216432
Fabrikantnummer: VW3A7603R30
Schneider Electric TOEBH BST GBK0600600C
Artikelnummer: 21217004
Fabrikantnummer: GBK0600600C
Schneider Electric TOEBH BST VW3M5D1F
Artikelnummer: 21217025
Fabrikantnummer: VW3M5D1F
Schneider Electric braking resistor ip65 10ohm 400W 0.75M
Artikelnummer: 21225161
Fabrikantnummer: VW3A7601R07
Schneider Electric PLC KABEL VW3M7101R01 DS5
Artikelnummer: 21331775
Fabrikantnummer: VW3M7101R01
Schneider Electric gearbox ple60 i=3
Artikelnummer: 22360273
Fabrikantnummer: GBX060003K
Schneider Electric gearbox ple60 i=5
Artikelnummer: 22360275
Fabrikantnummer: GBX060005K
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24082060
Fabrikantnummer: BCH2LD0432MA5C