Schneider Electric Lexium 32 & Motors LXM32 - servo BMH - 8,4NM - 6000RPM - spie-as - rem - 16 multidr. enc. - BMH1003P17F2A
Artikelnummer: 24082511 | Fabrikantnummer: BMH1003P17F2A | EAN: 3606485196794
Het productnummer van de fabrikant is BMH1003P17F2A. Het EAN nummer is 3606485196794. Het interne artikelnummer is 24082511.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 32 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal polen | 10 |
| Nom. (meet)spanning | 480 V |
| Bouwvorm | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Lager | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 20 °C |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 6000 1/min |
| Koelingswijze | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 2.7 kW |
| Nom. draaimoment | 6.2 Nm |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric encoder cable M23-RJ45 15M
Artikelnummer: 20341277
Fabrikantnummer: VW3M8102R150
Schneider Electric encoder cable M23-RJ45 10M
Artikelnummer: 20341278
Fabrikantnummer: VW3M8102R100
Schneider Electric braking resistor ip65 72ohm 200W 0,75M
Artikelnummer: 20359136
Fabrikantnummer: VW3A7606R07
Schneider Electric remweerstand ip65 100ohm 25W 3M
Artikelnummer: 20359137
Fabrikantnummer: VW3A7608R30
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 400W 0,75M
Artikelnummer: 20359142
Fabrikantnummer: VW3A7604R07
Schneider Electric aansluitleiding contoursteker adereindhuls 6G1,5MM² 10M
Artikelnummer: 20432886
Fabrikantnummer: VW3M5101R100
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 400W 2M
Artikelnummer: 20792579
Fabrikantnummer: VW3A7604R20
Schneider Electric braking resistor ip65 27ohm 400W 3M
Artikelnummer: 20792580
Fabrikantnummer: VW3A7604R30
Schneider Electric encoder kabel M23-RJ45 5M
Artikelnummer: 20341275
Fabrikantnummer: VW3M8102R50
Schneider Electric braking resistor ip65 72ohm 100W 0,75M
Artikelnummer: 20359130
Fabrikantnummer: VW3A7605R07
Schneider Electric signaal kabel RJ45-open pto naar pti 3M
Artikelnummer: 20341276
Fabrikantnummer: VW3M8223R30
Schneider Electric encoder cable M23-RJ45 25M
Artikelnummer: 20355353
Fabrikantnummer: VW3M8102R250
Schneider Electric encoder cable M23-RJ45 20M
Artikelnummer: 20355354
Fabrikantnummer: VW3M8102R200
Schneider Electric encoder cable M23-RJ45 3M
Artikelnummer: 20355355
Fabrikantnummer: VW3M8102R30
Schneider Electric encoder cable M23-RJ45 1.5M
Artikelnummer: 20355357
Fabrikantnummer: VW3M8102R15
Schneider Electric encoder cable M23-RJ45 50M
Artikelnummer: 20355358
Fabrikantnummer: VW3M8102R500
Schneider Electric braking resistor ip65 72ohm 200W 3M
Artikelnummer: 21216470
Fabrikantnummer: VW3A7606R30
Schneider Electric PLC KABEL VW3M8802R30
Artikelnummer: 21216609
Fabrikantnummer: VW3M8802R30
Schneider Electric ENCODER CABLE M23-RJ45 75M
Artikelnummer: 21480780
Fabrikantnummer: VW3M8102R750
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24082511
Fabrikantnummer: BMH1003P17F2A