Schneider Electric Lexium 32 & Motors LXM32 - BMH - 34,4NM - 3800RPM - spie-as - GN rem - 16 multidr. enc. - - BMH2051P37A2A
Artikelnummer: 24082685 | Fabrikantnummer: BMH2051P37A2A | EAN: 3606485202990
Het productnummer van de fabrikant is BMH2051P37A2A. Het EAN nummer is 3606485202990. Het interne artikelnummer is 24082685.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 32 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC/DC |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Bouwvorm | Overig |
| Aantal polen | 0 |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Lager | Overig |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Koelingswijze | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Nom. draaimoment | 34.4 Nm |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24082685
Fabrikantnummer: BMH2051P37A2A