Lexium 32i - servomotor bmi 1 fase - ongetapt ip54 multidr. - 131072 P - BMI0703T02A
Artikelnummer: 24082813 | Fabrikantnummer: BMI0703T02A | EAN: 3606485376622
Het productnummer van de fabrikant is BMI0703T02A. Het EAN nummer is 3606485376622. Het interne artikelnummer is 24082813.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 32i
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal fasen | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 220 V |
| Aantal polen | 10 |
| Bouwvorm | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Lager | Overig |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.9 kW |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 8000 1/min |
| As eind-type | Overig |
| Koelingswijze | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Nom. draaimoment | 3.4 Nm |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric MACHINE EXPERT STNDRD SNGLE
Artikelnummer: 23274596
Fabrikantnummer: ESEEXPCZZSPAZZ
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24082813
Fabrikantnummer: BMI0703T02A