Schneider Electric Lexium 52 & Motors LXM52 - SH3 070 2,94NM - 8K RPM - GN sleutel - multidr. - rem - 90° aa - SH30703P02F2000
Artikelnummer: 26636963 | Fabrikantnummer: SH30703P02F2000 | EAN: 3606485296234
Het productnummer van de fabrikant is SH30703P02F2000. Het EAN nummer is 3606485296234. Het interne artikelnummer is 26636963.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 52 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal polen | 6 |
| Aantal fasen | 3 |
| Bouwvorm | Overig |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)spanning | 115 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 3000 1/min |
| Lager | Overig |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.26 kW |
| Koelingswijze | Overig |
| Model | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Nom. draaimoment | 0.26 Nm |
| Nom. (meet)stroom | 1.78 A |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric Lexium 52 & Motors Lexium 52/62 - enc.kabel SH3/MH3 servomotor-LXM52/62 servo drive - 2,5
Artikelnummer: 26636975
Fabrikantnummer: VW3E2094R050
Schneider Electric Lexium 52 & Motors LXM52/62 - enc.kabel SH3/MH3 servomotor-LXM52/62 servo drive - 2,5 MM²
Artikelnummer: 26636976
Fabrikantnummer: VW3E2094R100
Schneider Electric Lexium 52 & Motors Lexium - voedingskabel voor as 1 voor STS40/60/80 - 10 M
Artikelnummer: 26636978
Fabrikantnummer: VW3E1143R100
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26636963
Fabrikantnummer: SH30703P02F2000