Schneider Electric ELMOTOR BCH2MR3022CF6C - BCH2MR3022CF6C
Artikelnummer: 22359832 | Fabrikantnummer: BCH2MR3022CF6C | EAN: 3606480734816
Het productnummer van de fabrikant is BCH2MR3022CF6C. Het EAN nummer is 3606480734816. Het interne artikelnummer is 22359832.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 28 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 220 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal polen | 0 |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Lager | Kogellager |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| Bouwvorm | IM 3001 (B5) |
| Nom. (meet)stroom | 7 A |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Framegrootte volgens IEC | 130 mm |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Koelingswijze | Overig |
| Overbelastbaarheid | Ja |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.85 kW |
| Nom. draaimoment | 5.39 Nm |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric