Schneider Electric Lexium SD3 & Motors Lexium SD3 - motion control stappenregelaar - SD315 - puls/richting zo - SD315DN10B400
Artikelnummer: 25656248 | Fabrikantnummer: SD315DN10B400 | EAN: 3606485186139
Het productnummer van de fabrikant is SD315DN10B400. Het EAN nummer is 3606485186139. Het interne artikelnummer is 25656248.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium SD3 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 2 |
| Aantal digitale ingangen | 6 |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Met bedieningselement | Ja |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Aantal fasen ingang | 1 |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Type omvormer | Overig |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 10 A |
| Met PC-aansluiting | Nee |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Diepte | 23.5 mm |
| Aantal analoge ingangen | 3 |
| Hoogte | 117 mm |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Breedte | 74.5 mm |
| Netfrequentie | 50 Hz |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netspanning | 24 - 48 V |
| Max. uitgangsspanning | 24 V |
| Max. uitgangsfrequentie | 200000 Hz |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric MACHINE EXPERT STNDRD SNGLE
Artikelnummer: 23274596
Fabrikantnummer: ESEEXPCZZSPAZZ
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 25656248
Fabrikantnummer: SD315DN10B400