Schneider Electric (verwijderd Product XCMD3902L2) - XCMD3902L2
Artikelnummer: 23636972 | Fabrikantnummer: XCMD3902L2 | EAN: 3389119034739
Het productnummer van de fabrikant is XCMD3902L2. Het EAN nummer is 3389119034739. Het interne artikelnummer is 23636972.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Ja |
| Lengte sensor | 16 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1.5 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 50 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23636972
Fabrikantnummer: XCMD3902L2