Schneider Electric LS cat's whisker nc+no snap 2M - XCMH2106L2
Artikelnummer: 23747690 | Fabrikantnummer: XCMH2106L2 | EAN: 3389119651219
Het productnummer van de fabrikant is XCMH2106L2. Het EAN nummer is 3389119651219. Het interne artikelnummer is 23747690.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Gedwongen openend | Nee |
| Lengte sensor | 16 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.1 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 0.75 A |
| Uitgang elektronisch | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66/IP67 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 182 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23747690
Fabrikantnummer: XCMH2106L2