Schneider Electric LS spec plas rol lever nc+no snap 8M - XCMH2115L8
Artikelnummer: 23747679 | Fabrikantnummer: XCMH2115L8 | EAN: 3389119651400
Het productnummer van de fabrikant is XCMH2115L8. Het EAN nummer is 3389119651400. Het interne artikelnummer is 23747679.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Gedwongen openend | Nee |
| Lengte sensor | 16 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.1 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 0.75 A |
| Uitgang elektronisch | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66/IP67 |
| Hoogte van de sensor | 94 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23747679
Fabrikantnummer: XCMH2115L8