Schneider Electric actorkabel 12P M12 5M - XZCP57V12L5
Artikelnummer: 23252159 | Fabrikantnummer: XZCP57V12L5 | EAN: 3389119646598
Het productnummer van de fabrikant is XZCP57V12L5. Het EAN nummer is 3389119646598. Het interne artikelnummer is 23252159.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Aantal polen | 12 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Nom. (meet)stroom In | 1.5 A |
| Doorgangsweerstand | 100 mOhm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling | -30 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric