Schneider Electric M171 opt.expansion 14 I/os 100-240vac - TM171EO14R
Artikelnummer: 20456745 | Fabrikantnummer: TM171EO14R | EAN: 3606480752674
Het productnummer van de fabrikant is TM171EO14R. Het EAN nummer is 3606480752674. Het interne artikelnummer is 20456745.
| Klasse |
PLC analoge/digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Modicon M171/M172/M173
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 87 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Type ingangsspanning | DC |
| Aantal digitale uitgangen | 4 |
| Type digitale uitgang | Relais |
| Type uitgangsspanning | AC |
| Aantal digitale ingangen | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Analoog uitgangssignaal configureerbaar | Ja |
| Aantal analoge ingangen | 5 |
| Aantal analoge uitgangen | 5 |
| Analoge uitgangen, resolutie | 13 Bit |
| Analoge ingangen, resolutie | 13 Bit |
| Analoge ingang, weerstand | Nee |
| Analoge ingang, weerstandsthermometer | Ja |
| Analoog ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Breedte | 70.2 mm |
| Diepte | 61.6 mm |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Kortsluitbeveiliging, digitale uitgangen beschikbaar | Nee |
| Analoge ingang, thermo-element | Nee |
| Analoge ingang, stroom | Ja |
| Ingangsstroom bij signaal 1 | 0.5 mA |
| Analoge ingang, spanning | Ja |
| Analoge uitgang, spanning | Ja |
| Analoge uitgang, stroom | Ja |
| Digitale in-/uitgangen, configureerbaar | Nee |
| Vertragingstijd bij signaalwisseling | 200 - 200 ms |
| Uitgangsspanning bij digitale uitgang | 240 - 240 V |
| Uitgangsstroom bij digitale uitgang | 2 A |
| Toegestane spanning aan ingang | 0 - 12 V |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Schneider Electric M171 opt.LV connector 2M cable
Artikelnummer: 20367884
Fabrikantnummer: TM171ACB4OI2M
Schneider Electric M171 opt.ao connector 2M cable
Artikelnummer: 20367885
Fabrikantnummer: TM171ACB4OAO2M
Schneider Electric M171 opt.LV connector 1M cable
Artikelnummer: 20367888
Fabrikantnummer: TM171ACB4OI1M
Schneider Electric M171 opt.blind 14 I/os modbus 100-240V~
Artikelnummer: 20456727
Fabrikantnummer: TM171OBM14R
Schneider Electric M171 opt.display 14i/O modbus 100-240V~
Artikelnummer: 20456731
Fabrikantnummer: TM171ODM14R
Schneider Electric M171 opt.exp.bus connector 2M cable
Artikelnummer: 20367883
Fabrikantnummer: TM171ACB4OLAN
Schneider Electric M171 opt.display 14 I/os 100-240 vac
Artikelnummer: 21180450
Fabrikantnummer: TM171OD14R
Artikelnummer: 26613669
Fabrikantnummer: TM171ACB4OAO1M
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20456745
Fabrikantnummer: TM171EO14R