Schneider Electric P MOB PLAT DECO MCC 75MM - 88031
Artikelnummer: 21479784 | Fabrikantnummer: 88031 | EAN: 3303430880318
Het productnummer van de fabrikant is 88031. Het EAN nummer is 3303430880318. Het interne artikelnummer is 21479784.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Prisma PC Disconnectable / Withdraw
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 600 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 75 mm |
| Materiaal | Metaal |
| RAL-nummer | 9001 |
| Diepte | 100 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 650 mm |
| Model | Modulerack/draagraam |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric