Schneider Electric VAST PLUG MONT MCC 50MM - 88050
Artikelnummer: 21479788 | Fabrikantnummer: 88050 | EAN: 3303430880509
Het productnummer van de fabrikant is 88050. Het EAN nummer is 3303430880509. Het interne artikelnummer is 21479788.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Prisma PC Disconnectable / Withdraw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 50 mm |
| Materiaal | Metaal |
| RAL-nummer | 9001 |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 650 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Breedte | 568 mm |
| Model | Vakbodemplaat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric